Dziś otwarte: Zamknięte
umów jazdę testową
umów wizytę serwisową
Szczecin
2019.09.24
LEXUS ZWYCIĘZCĄ WIELKIEGO TESTU SALONÓW 2019

Magazyn Auto Świat po raz kolejny przeprowadził Wielki Test Salonów. Jesteśmy dumni, że przypadło nam w udziale pierwsze miejsce, zwłaszcza że w tym roku marka Lexus została uwzględniona w badaniu po raz pierwszy. Poznajcie kryteria przyznanej oceny oraz naszą filozofię i zasady.

ORGANIZACJA SALONU

Na sukces w tej kategorii złożyło się wiele istotnych czynników, takich jak: dogodny dojazd i parking dla Klientów, dostęp do eksponowanych samochodów, ułatwienia dla osób niepełnosprawnych, możliwość wszechstronnego obejrzenia pojazdów, porządek i czystość. We wszystkich badanych obszarach salony Lexusa zostały ocenione bardzo wysoko.

OBSŁUGA KLIENTA

Wysoki wynik w tej kategorii to zasługa japońskiej filozofii gościnności Omotenashi, która jest unikalną cechą marki Lexus. To nie tylko dbałość o potrzeby Klienta, ale również umiejętność ich przewidywania i zaspokajania. Dlatego nasi dilerzy dbają, aby wizyta w salonie była wyjątkowa pod każdym względem.

PREZENTACJA OFERTY

Dokładamy wszelkich starań, by Klient otrzymał nie tylko satysfakcjonujące warunki finansowe, ale także możliwie najwięcej korzyści dodatkowych, które pozwolą mu w pełni cieszyć się nowym samochodem. Obsługa serwisowa, przedłużenie gwarancji, dodatkowe wyposażenie czy ubezpieczenie zawsze są dla nas istotnym elementem przedstawianej oferty.

JAZDA TESTOWA

Nasi dilerzy dokładają wszelkich starań, by Klient mógł jak najlepiej poznać i poczuć to, co oferuje marka Lexus. Propozycja jazdy próbnej pojawia się już podczas pierwszego kontaktu, ponieważ wierzymy, że to najlepszy sposób prezentacji samochodu. Testowane modele zawsze spełniają najwyższe standardy.

POZNAJ FILOZOFIĘ OMOTENASHI

Wysoka jakość obsługi i szczególny sposób podejścia do Klienta towarzyszą Lexusowi już od początku jego istnienia w 1989 roku. Lexus przykłada szczególną uwagę do jakości obsługi i relacji z Klientami, aby każda wizyta w salonie była niezwykłym doświadczeniem. Tak, jak w Kraju Kwitnącej Wiśni, tak w salonach Lexusa obowiązuje japońska kultura Omotenashi - Gościnności.

ZGODNIE Z FILOZOFIĄ OMOTENASHI, KAŻDEGO KLIENTA TRAKTUJEMY JAK GOŚCIA WE WŁASNYM DOMU

Dbamy o to, by każda wizyta w salonie luksusowej, japońskiej marki była unikalnym doświadczeniem i pierwszym krokiem do spektakularnego świata Lexusa. Ważne jest również, aby wyrażać wdzięczność wobec Klienta, pamiętając o zaufaniu jakim obdarzył markę Lexus.

Nasza filozofia gościnności powoduje, że zarówno zakup samochodu, wizyta serwisowa, przegląd pojazdu, jak i dobór odpowiednich akcesoriów staje się pretekstem do spotkania i rozmowy w serdecznej atmosferze. Zawsze z aromatem znakomitej kawy w tle.

W każdym salonie Lexusa zespół jest w pełni przygotowany do podejmowania Państwa w duchu Omotenashi, a nad zachowaniem najwyższej jakości obsługi czuwa Manager Omotenashi.

jazda testowa
zapisz się