Dziś otwarte: 8:00 - 18:00
umów jazdę testową
umów wizytę serwisową
Szczecin
2020.09.04
LEXUS OFICJALNYM SAMOCHODEM 77. MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU FILMOWEGO W WENECJI

Po raz czwarty z rzędu samochody marki Lexus będą towarzyszyć aktorom, reżyserom i innym twórcom kina na czerwonym dywanie, a w centrum uwagi znajdzie się nowość – ikona stylu i przyjemności z jazdy - LC Convertible. Podczas Festiwalu Filmowego w Wenecji samochód będzie miał swoją włoską premierę.

Dostarczanie niepowtarzalnych przeżyć i wywoływanie wyjątkowych emocji to wartości, które łączą świat kina i markę Lexus. Niezależnie od tego, czy chodzi o autorski film, czy o samochód Lexusa, kunszt w tworzeniu dzieła, dbałość o każdy szczegół, a przede wszystkim skoncentrowanie się na człowieku to podstawowe elementy, które pozwalają przekazać niepowtarzalne emocje. Festiwal w Wenecji, święto międzynarodowego kina, będzie idealną scenerią dla premiery modelu, który łączy najważniejsze wartości marki. LC Convertible, nowy coupe Lexusa, to samochód dopracowany do perfekcji. Wyróżnia się nadzwyczajnym designem oraz troską o każdy detal, z której słynie marka. Dbałość o szczegóły jest widoczna w projekcie i kolorystyce wnętrza, ale również w wytrzymałej, funkcjonalnej konstrukcji oraz wykończeniu składanego dachu.

„W tym roku Lexus ponownie potwierdza swoje związki ze światem filmu, z którym łączy nas wiele wartości – przede wszystkim umiejętność dawania emocji, połączona z kunsztem wykonania produktu i inteligentnym wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych technologii” – powiedział Maurizio Perinetti, dyrektor Lexus Italy Division.

Jako oficjalny samochód La Biennale di Venezia Lexus będzie miał przywilej towarzyszenia aktorom i twórcom kina w drodze na czerwony dywan. Podczas festiwalu gwiazdy poruszać się będą wspomnianym LC Convertible, do którego dołączy pełna gama SUVów, luksusowy sedan ES i flagowe coupe LC – wszystkie wyposażone w samoładujący elektryczny napęd hybrydowy Lexusa.

jazda testowa
zapisz się